Dnešní představení Tartuffe v Jihomoravském divadle ve Znojmě bylo naprosto skvělé, bravurní, poutavé a jedním slovem báječné! Jsem přesvědčen, že se stejně líbilo i našim žákům, někteří to dávali nepokrytě najevo. Jsem rád, že jsem mohl představení shlédnout a jsem ještě raději za to, že se divadlo líbí i mladším ročníkům. Ještě jednou díky, jste skvělí! (M. Stehlík, 13. 12. 2014, zdroj facebook DRJ)

Dobrý den, chtěla bych Vám sklonit velkou poklonu za dnešní představení ve Znojmě. Byla jsem na představení v 9 hodin v Městském divadle, byli jste čarovní. Děj mě naprosto pohltil, to ztvárnění a uchopení bylo naprosto skvělé. Moc děkuji za tak skvělý zážitek! (T. Madeya, 4. 11. 2013, zdroj facebook DRJ)

Dobrý den. 2. 10. 2013 jsem byla se školou na představení Bílá nemoc od Karla Čapka v Humpolci. Úžasné herecké výkony, nádherné. Zajímaly by mě jména herců, kteří v tomto představení hráli. Předem moc děkuji. Máte můj velký obdiv! ( A. Hodačová,  3. 10. 2013, zdroj facebook DRJ)

Dobrý den. Dnes jsem se školou byl na představení Tartuffe v Písku. Představení ve mě zanechalo velice příjemné vzpomínky – úžasné herecké výkony a zajímavé zpracování. Opravdu velice pěkné. Měl bych jednu otázku. Jak se jmenuje písnička, která hraje ve scéně, kdy je Tartuffe „na tahu“ (blikající světlo). Nemám na mysli Crazy od Barkleyho. Předem děkuji za odpověď. Zároveň děkuji za nádherný kulturní zážitek… ( L. D. Šťastný, 1. 10.2013, zdroj facebook DRJ)

1 komentář u Divácké ohlasy

  • Dobrý večer, vaše Maryša, kterou jste hráli v Kroměříži byla úžasná. Měl jsem trochu obavu z klasiky, ale stálo byl jsem nadšený. Nejlepší byl František. Martin